Masz pytania? Zadzwoń!600 955 979
znicze, wkłady i kwiaty sztuczne

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną, która na polskim rynku działa już od 2000 roku. Nasza siedziba oraz magazyn mieści się w Opolu, skąd wysyłamy produkty do konkretnych odbiorców. Działamy głównie w regionie opolskim, lecz docieramy także do województw sąsiadujących. W przyszłości podejmiemy współpracę również z odbiorcami na terenie całego kraju. Prezentujemy doświadczenie, jakość oraz konkurencyjną ofertę. Z chwilą powstania zdecydowaliśmy postawić na rozwój, co okazało się sukcesem. Obecnie produkujemy i dystrybuujemy zarówno znicze, jak i wkłady. Nieustannie poszerzamy nasz asortyment, proponując swoim Klientom także sztuczne kwiaty oraz niezbędne akcesoria, jak powszechne zapałki czy zapalarki gazowe.

Zajmujemy się głównie dystrybucją produktów wiodących marek. Wieloletnie doświadczenie przekonało nas, że atrakcyjna oferta powinna być dostosowana do wymagań i oczekiwań Klientów. Tylko doskonałej jakości produkty zdołają się oprzeć propozycjom konkurencji.

Zapewniamy optymalną cenę oraz nienaganną jakość, ponieważ nie wolno nam zburzyć zaufania, jakim nas Państwo nieprzerwanie obdarzacie.

Pragnąc przybliżyć naszą ofertę, prezentujemy bogaty asortyment, jaki polecamy Państwa uwadze.

Każdy produkt cechuje wysoka jakość użytych materiałów. Oferowane marki bazują na najwyższych standardach produkcji, dostosowanych do oczekiwań rynku. Dystrybuujemy wyłącznie sprawdzony asortyment, dbając o Państwa zadowolenie.

Wszelkie zamieszczone zdjęcia są realnym odzwierciedleniem produktu.

Zapraszamy do zakupu.

 

Dane kontaktowe

P.P.H.U. BIK
Barbara Kopacz

ul. Wspólna 1
45-831 Opole

Godziny pracy:
Pn - Pt: 7-16
Sobota: nieczynne Niedziela: nieczynne

Tel./Fax
77 44 24 704