Masz pytania? Zadzwoń!600 955 979
znicze, wkłady i kwiaty sztuczne

Kariera

Jesteśmy firmą, która wciąż się rozwija poszerzając zakres asortymentu oraz nowe obszary dystrybucji. Nieustannie budujemy zespół ambitnych i zaufanych pracowników, którzy z zaangażowaniem włączą się w kreowanie wizerunku naszej marki. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy nie boją się wyzwań, liczą na stabilne zatrudnienie oraz posiadają doświadczenie na oferowanych przez nas stanowiskach.

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres :          praca@bik-znicze.pl

Zapraszamy serdecznie!

Aktualnie poszukujemy:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

na woj. opolskie

Opis stanowiska:

Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami oraz optymalizacja warunków współpracy

Negocjowanie oraz konstruowanie ofert handlowych

Monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji

Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży

Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientem

Raportowanie wyników pracy

Kreowanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży na podległym terenie

Realizacja założonych celów sprzedażowych

Wymagania:

wykształcenie min. średnie

udokumentowane doświadczenie w pracy handlowca min. 1 rok(najlepiej w branży FMCG)

łatwość w nawiązywaniu kontaktów

zaangażowanie i zdecydowanie w działaniu

zdolność do podejmowania decyzji

dyspozycyjność

czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

atrakcyjną pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

pewność zatrudnienia na umowę o pracę

wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

samochód

telefon komórkowy

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert (CV z aktualnym zdjęciem – WARUNEK KONIECZNY, list motywacyjny)

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.

Kierowca – Magazynier

przyjmowanie i wydawanie towarów ,

przestrzeganie procedur magazynowych,

prowadzenie dokumentacji magazynowej,

załadunek i rozładunek dostarczanych towarów,

dostawy zamówionego towaru do klientów,

prace na magazynie

Wymagania:

czynne prawo jazdy kat. B,

uprawnienia na wózki widłowe

aktualne badania psychologiczne,

bardzo dobra umiejętność prowadzenia pojazdów dostawczych do 3,5 tony,

niekaralność,

umiejętność dobrej organizacji pracy,

komunikatywność, wysoka kultura osobista i pozytywne usposobienie,

odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę

doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

miłą atmosferę i dobre warunki pracy.

wynagrodzenie odpowiadające efektom pracy i poziomowi umiejętności

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Magazynier

prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

Oferujemy:

Dane kontaktowe

P.P.H.U. BIK
Barbara Kopacz

ul. Wspólna 1
45-831 Opole

Godziny pracy:
Pn - Pt: 7-16
Sobota: nieczynne Niedziela: nieczynne

Tel./Fax
77 44 24 704